Reference uživatelů

Děkujeme Vám, že jste se rozhodli zakoupit přípravek Cemio VČELKA® a sdílet s námi své zkušenosti. Váš názor je pro nás velice důležitý!

Petra, 29 let

Mohu jen doporučit! beru pravidelně od listopadu a žádná nemoc mne zatím neskolila 🙂 .. nasadila jsem i dceři, která chodí do školy – vždy ji kapsli vysypu ráno do jogurtu a taky nemešká. Včelka je prostě super !
Lucie, 41 let

Dobrý den, produkt Cemio Včelka jsem koupila, protože jsem měla dost klasických céček apod. Chtěla jsem něco, co mi pomůže a ještě jsem to nezkusila. Tak uvidíme, jak to bude fungovat. Dám vědět…

Kateřina, 30 let

Cemio Včelka znamená imunita velká. Doma ji bereme všichni, jen manžel se občas cuká. 😀 Krásná krabička, moje dcerka je sbírá a vystavuje doma na poličce. Používá ji na hraní a staví z nich domečky pro své hračky…

Tereza, 39 let

Včelku bereme jako samozřejmost na podzim, zimu i jaro. Pomáhá nám překonat počátky nachlazení. Je na ni spoleh!

Zuzka, 40 let

Na prevenci moc nedám, ale tento produkt je příjemným doplňkem. Co ho beru, má imunita je silnější než dříve.

Vlasta, 38 let

Včelku jsem koupil na posílení imunity, ale dokáže toho mnohem více. Byl jsem hodně zahleněný a měl ucpaný nos. Poté co jsem bral dvě denně, se to mnohem více zlepšilo.
Monika, 35 let

S dětmi si bereme včelku každé ráno, když jdeme do školy. Ve škole tak chybí mnohem méně, a to jak na podzim, tak nyní v zimě. Dokonce mají i trochu lepší známky. 😀

Jana, 31 let

Cemio včelku mi doporučila lékárnice na regeneraci organismu přímo v lékárně. Od té doby ji užíváme doma všichni.

Milada, 28 let

Hledala jsem něco levného na imunitu a zaujala mě krabička včelky. Cena byla super a tak jsem ji zkusila. Jsou to jen bylinky, ale fungují.

Martin, 35 let

Poslední dobou hodně pracuji a je toho na mě hodně. Žena mi koupila Cemio Včelku, abych posílil imunitu. Nevím jestli díky tomu, ale v práci jsem na podzim ještě nechyběl.

Lidie, 39 let

Moje děti včelku milují. Dokonce jsme vyhráli i plyšáka.

Odeslat

Zajímají nás všechny Vaše zkušenosti a ohlasy, musí však splňovat níže uvedená pravidla. Odesláním příspěvku souhlasíte s jeho uveřejněním na stránkách www.cemiovcelka.cz a s uvedením křestního jména a věku. Veškeré příspěvky jsou osobní názory uživatelů, nemusí se vždy ztotožňovat s názorem či stanoviskem společnosti Cemio Switzerland s.r.o..

Pravidla psaní recenzí

Je psána v češtině.

Neobsahuje vulgarismy.

Má přiměřenou délku.

Neobsahuje odkazy na konkurenční stránky ani externí servery.

Obsah se týká pouze hodnoceného produktu.

Neobsahuje dotaz (pro tyto případy existuje kontaktní formulář).

Recenze vyjadřují výhradně názory a stanoviska jejich autorů a společnost Cemio Switzerland nemůže ovlivnit jejich obsah ani za ně nenese odpovědnost, vyhrazuje si však právo recenze mazat.

Rovněž je zakázáno opakovaně vkládat recenze s totožným obsahem.

Společnost Cemio Switzerland je oprávněna výše uvedená pravidla měnit, přičemž jakékoliv změny jsou závazné od okamžiku jejich zveřejnění.

© Copyright 2015-2016 - Cemio Switzerland s.r.o.